Životem ženy - POROD

Datum: 25. 11. 2021 19:00 - 28. 11. 2021 14:00

Místo: Lipová - lázně

Kraj: Olomoucký kraj

Typ: Kurz

Cena: 3790,- vč. ubytování Kč

Lektoři: Adéla Tancerová

Toto je něco naprosto parádního pro ženy, které pro sebe chtějí udělat něco vyžívujícího, smysluplného a přinést do svého života více radosti. Tento seminář má mnoho co nabídnout, z jeho potenciálu mě až mrazí. Opravdu neváhejte. Podrobnosti www.zivotemzeny.cz .
Přináším Ti jedinečnou příležitost vydat se do nitra své duše a vzpomínek. Nahlédnout pod pokličku událostí a vzorců, které sis na základě zážitků vytvořila, a ovlivňují Tě dodnes.

Toto je mé srdeční téma. Tolik bolesti v sobě často nosíme z této transformační, mimořádné a pro ženu tak důležité události.
Ať jsi zažila cokoliv, toto je mimořádná příležitost to zahojit, uzavřít a posunout. Bolavý porod je jak červí díra, kterou i roky poté odtéká energie.
Nemusíš čekat na další porod, abys to zacelila. Nemusíš to v sobě dál nosit, hluboko schované.
Téma porodu se nás dotýká na těch nejhlubších, nejzákladnějších a nejinstinktivnějších úrovních.. proto tolik bolí, když není prožitý zdravě.
Sama nejlépe víš, kde tě to trápí.
Pokud to cítíš, z celého srdce tě zvu. Pojď tuto bolest v sobě uzavřít. Nemusíš si jí táhnout celý život. Toto břemeno můžeš nechat v Lipové.
Mám znalosti lektorské i terapeutické, praktické i teoretické a mohu tě tím bezpečně provést. Kurz se koná v intimní skupině 10ti žen. Je v něm mnoho prostoru pro tvůj osobní příběh, ale i tvé soukromí.
Srdečně tě zvu, přihlásit se můžeš na
Kurz je vhodný i pro ženy, které prošly potratem (však to je také druh porodu) nebo když potřebuješ porodit samu sebe do nové energie.
Reference od jedné z žen:
Dostala se mi příležitost doprožít nedoprožité. V březnu 2020 se mi narodila dcera, fyziologicky bez komplikací, klasickou cestou. Avšak porod byl vyvolán uměle.
Byl to pro mě první porod a šok, kdy jsem zpanikařila. Kdo jste zažil vyvolaný porod, říká se, že je zkrátka jiný. Do toho nemocniční prostředí, zklamání z očekávání více lásky a péče, zmatek. Nedokončený přerod z dívky, milenky, úžasné byznysmanky na matku.
S Adélkou o sobě víme už pěkných pár let. Doposud jsem kolem ní procházela spíše s opatrností a respektem a zpovzdálí jsem pozorovala, naciťovala se a zkoumala její životní postoj a hodnoty. Po mém převratném zážitku se má pozornost v mžiku přesunula přímo k ní a nebylo na co čekat. Po několika konzultacích, kdy jsem se kalibrovala a učila se od Adélky novou roli na téhle planetě, jsem v sobě nahromadila dostatečnou sílu postavit se životu čelem. Šly jsme do toho! Jak naše osobní setkání probíhalo nechám ráda zahalené tajemstvím. Toho dne jsem dostala příležitost probudit v sobě ženskou sílu, explicitně vyjádřit dřímající emoce, ujasnit si vztahy s autoritami a převzít plnou zodpovědnost za vlastní rozhodnutí. Úleva, štěstí, vyčerpání, slzy, přerod, nový život. Neuvěřitelná energie a léčivé zázemí. Adélce tímto nastotisíckrát děkuji a s chutí se vrhám do svého i rodinného nového života.
srpen 2020
Martina Š.

POROD
Porod našeho dítěte je další malou smrtí v životě. Definitivně opouštíme energii dívky dítěte a vstupujeme do energie silné, dospělé, pečující ženy. Těhotenství a porod je jedním z nejvyšších aktů tvoření a sebevyjádření. Ženy jsou ale často v tomto významném okamžiku života pasovány do podřadné pozice, kdy hlavní místo si nárokují lékaři v porodnicích. Ženy jsou takovýmto „ukradeným porodem“ oslabené, dezorientované, zraněné. Pojďme to prožít znovu a nastavit si zdravé hranice.
Přirozený porod ženu iniciuje:
   - k obrovskému otevření se a důvěru v život i v sebe sama, naladění a propojení se se sebou, svým tělem a děťátkem
   - pokoru k životu a jeho plynutí, odevzdání svého dítěte životu
   - čímž žena velmi intenzivně uchopuje svou moc a sílu a vnitřní sebejistotu
   - zároveň žena během porodního procesu odkládá své ego, setkává se s něčím, co ji přesahuje

I pokud žena nikdy neporodila, je pro ni toto setkání přínosné. Žena přirozeně podporuje, tvoří, vyživuje vztahy a projekty, které nejprve od semínka klíčí a je třeba je ve správnou chvíli propustit a nechat žít svým životem.
Toto setkání je vhodné i pro ženy, které děti ještě nemají / nemohou mít, ale do budoucna chtějí. Je velmi úlevné procítit si rodové naladění a očistit ho, nebo jen porozumět pozadí svých pocitů.

Na semináři Životem ženy:
   - Autenticky a bezpečně prožiješ uložené vzpomínky
   - S nadhledem protřídíš, co je pro tebe přínosem a co tě zbytečně zatěžuje
   - Vědomě vytvoříš nové postoje, které tě budou dlouhodobě podporovat

Zároveň se naučíš:
   - Věnovat plnou pozornost sobě a vnitřním procesům
   - A transformovat je do zdravé podoby
   - Uvolnit se v hluboké relaxaci
   - Rozšíříš své intuitivní vnímání
Bonusem:
   - Načerpáš svěží energii v krásné přírodě
   - Vystoupíš z každodennosti a všednosti
   - Prožiješ něco nového
   - Setkáš se se stejně naladěnými ženami
Vše, co prožiješ, můžeš využít a začlenit do každodenního života.
Obvyklým pocitem po setkání je pocit úlevy, lehkosti a uvolnění. Z dlouhodobého pohledu navíc přináší účast na kurzu větší pozornost k procesům, které probíhají na pozadí jednání, a schopnost se rozhodovat i ve stresových situacích harmonicky a více podle svých přesvědčení.

Významné kapitoly, kterými se budeme na jednotlivých setkáních zabývat, jsou:
• Početí – naše první rozhodnutí pro život – (21. – 24. 1. 2021 )
• Zrození – první aktivní realizace svého rozhodnutí – (20. – 23. 5. 2021 )
• Menstruace – holčička se stává dívkou – (21. -25. 7. 2021 )
• Milování – dívka se stává ženou – (23. – 26. 9. 2021 )
• Porod – žena se stává matkou – (25. – 28. 11. 2021 )
• Přechod – žena vstupuje do hluboké moudrosti – (20. – 23. 1. 2022 )
• Smrt – transformace, přerod, vyrovnání – (17. - 20. 3. 2022 )
Vyber si setkání, která Tě zajímají, a přihlas se!
www.zivotemzeny.cz

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.