Výklad karet Symbolon ON-LINE - základní kurz

Datum: 20. 11. 2021 17:00 - 21. 11. 2021 20:00

Místo: ON-LINE

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Workshop

Cena: 1490,- Kč

Lektoři: Adéla Tancerová

Je tu on-line kurz Výklad karet Symbolon + praktická intuice I., na kterém osobně předávám jedinečné know-how, jak pracovat s kartami a proměnit krok po kroku svůj život do radosti a lehkosti. Tento kurz oceňují i ženy průvodkyně, lektorky či terapeutky. Karty jsou dobře "čitelné" i pro "běžné lidi" a tak ženy, které prošly tímto kurzem, přinášejí tuto dovednost dál do svých skupin.

Karty Symbolon jsou dokonalým systémem pracujícím s hlubokými archetypy, kterým naše podvědomí velmi dobře rozumí. Zároveň v sobě má obsažené prvky astrologie a tím nás vede k dalším souvislostem a pochopení toho, co a proč se v nás odehrává.

Osobně karty Symbolon miluji proto, jak nepokrytě odhalují náš vnitřní stav. Zatímco rozum je schopný „nevidět“ a vymýšlet různé vytáčky a zdůvodnění, obrazy Symbolonu komunikují přímo s naší duší. Nezřídka se stává, že se člověk při delším pohledu na kartu ze Symbolonu rozpláče, rozzlobí či rozesměje. Obrazy karet Symbolon, když je necháme, hovoří přímo k našemu nitru a zviditelňují to, co jsme se snažili sami před sebou schovat.

Na kurzu:
▶️ proniknete do světa výkladu karet
▶️ objevíte svou schopnost porozumět kartám i sobě
▶️ získáte odpovědi na své otázky
Kurz se skládá ze 2 tříhodinových bloků. Bude probíhat na platformě Zoom. Přihlašovací údaje obdržíte emailem po uhrazení kurzovného.

Reference ke kurzu:
Intuitivní kurz Symbolonu mi dal spoustu nových podnětů, jak se podívat hlouběji do svého nitra. Adéla v něm využívá svou dlouholetou zkušenost s tímto nástrojem, coby hlubinným prostupem do své duše. Děkuji moc, že jsem tento kurz našla a mohla ho absolvovat ?. Doporučuji každému, kdo chce najít pravdu uvnitř sebe.
Zdeňka Bednářová
Výcvik s kartami Symbolon je prodchnutý praktickými ukázkami. V každé části si odpovíte na jednu svou otázku a zároveň budete moci čerpat z vhledu mého i ostatních účastníků.
Karty Symbolon jsou dokonalým systémem pracujícím s hlubokými archetypy, kterým naše podvědomí velmi dobře rozumí. Zároveň v sobě má obsažené prvky astrologie a tím nás vede k dalším souvislostem a pochopení toho, co a proč se v nás odehrává.

Jsou skvělým osobním průvodcem na cestě pravdivosti sami k sobě, kdy toužíme žít méně podle toho, co se od nás očekává, a více podle toho, co nám činí radost.

Přijďte objevit jejich plný potenciál. Mohou se stát vaším domácím průvodcem i rádcem ve chvílích, kdy tápete. Vpusťte do svého života vhled do oblastí zdraví, vztahů a svého plného potenciálu. Na kurzu se naučíte používat Symbolon pro vaše osobní potřeby.


Kurz se koná na platformě Zoom. Po platbě kurzu Ti přijde email s potvrzením o platbě a přihlašovacími údaji pro připojení k on-line kurzu. Proběhne na platformě Zoom. S případnými technickými problémy ráda poradím.

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.